0532 4476870

sailplusacademy@gmail.com

Şirket Ekip Eğitimleri

Ekipçe birlikte hareket ederek uyumlu çalışmak şirketlerin başarısı için olmazsa olmazlardandır. Yönetici pozisyonunda olan ekibin tekmişcesine mesaisi sonuç getiricidir. Yelkenli bir teknede deniz ve hava şartlarıyla doğru ve sağlam mücadele etmenin tek yolu ne yapacağını bilen bir ekibin ortak ve uyumlu seyrinden geçer. Yelken yaparken bir takım olmayı başaran ekip, birlikte çalıştığı şirkette de daha uyumlu ve ahenkli çalışma ortamı yaratacaktır. Şirketlerineki yöneticilerin bir arada ve ahenk içinde çalışmasını arzu eden tüm firma sahiplerinin ilgi göstereceği bir paket. Bu pakette, denizde 13 metre boyunda yelkenli bir tekne ile yarış veya gezi ve temel yelken eğitimi ağırlıklı bir seyir yapılacaktır. Eğitimin her aşamasında ekip çalışması ve iş bölümü gözetilecektir. Eğitimler denizde, seyirde tekne üzerinde verilecek ve gece marinada veya koylarda gecelenecektir. Bu paket yarış takvimine uygun veya Cuma-Pazar olmak üzere 3 gün yapılabileceği gibi isteğe bağlı olarak 1 hafta süresince de gerçekleştirilebilir.

Kişiye Özel Eğitim

Tekneniz var ancak yeterince tecrübeniz yoksa, bilgilerinizi zenginleştirmek, denize dair birikim edinmek istiyorsanız, sizin belirlediğiniz zamanlarda kendi tekneniz üzerinde yelken ve denizcilik eğitimi alabilir, denize çıkış sayınızı arttırabilir ve zaman içinde tecrübeli bir denizci, iyi bir yelkenci haline gelebilirsiniz. Bire bir gerçekleşecek ve süresi esnek zaman dilimlerini kapsayan bu eğitim süreci iyi bir kaptan olmak isteyenlere.

Haftasonu Paketleri

Hafta sonu paketinde, denizde 13 metre boyunda yelkenli bir tekne ile gezi ve temel yelken eğitimi ağırlıklı bir seyir yapılacaktır. Tüm eğitim ve yolculukların gün içindeki zamanı esnek olabilir ve katılımcılardan bağımlıdır.
Eğitimler denizde, seyirde tekne üzerinde verilecek ve gece birbirinden güzel koylarda ya da marinalarda gecelenecektir. Bu paket Cuma-Pazar olmak üzere 3 gün olarak uygulanır.

HAFTASONU PAKETLERINDE

Turlarımız için olası rotalar şöyledir;

ROTA-1 : Marmaris Koyları-Çiftlik-Bozukkale-Serçe-Bozburun-Söğüt
ROTA-2 : Rodos-Simi-Chalki-Tilos-Panormitis
ROTA-3 : Göçek-Ölüdeniz-Kelebekler Vadisi-Fethiye
ROTA-4 : Hisarönü-Marmaris
ROTA-5 : Knidos-Bodrum
ROTA-6 : Fethiye-Kalkan-Kaş-Kekova
ROTA-7 : Rodos-Karpathos-Kasos-Girit

Telif Hakkı © 2024 Sail Plus.