0532 4476870

sailplusacademy@gmail.com

Hakkımızda

Sailplus, yelken yapmanın kurallarını ve inceliklerini öğrenirken aynı zamanda Ege ve Akdeniz’in deniz dünyasını ve deniz kültürünü yaşamak, anlamak ve paylaşmak isteyen, bunu yaparken de doğayla ve sporla ve eğitimine ayırdığı vakti zenginleştirmeyi ve farklılaştırmayı planlayan herkesin, aradığı eğitimi bulmasına olanak sağlamayı amaç edinmiş bir yelken eğitim merkezidir. Hareketsiz, durağan ve sıradan bir eğitim anlayışının yerine deniz ve denizcilik dolu, neşeli, heyecanlı ve paylaşımı bol bir yelken keyfi yaşamak isteyenlerin istediklerini bulabileceği bir adres.

Denize açılıp, yelken yapmayı öğrenirken, hem karadan yolu bile olmayan bakir ve ıssız koylarda denizleri yaşayabilir, bu koylardaki antik kentleri gezebilir, binlerce yıllık taşlara dokunabilir, hem sualtı dünyasını keşfedebilir, düzenlenen birbirinden heyecanlı Sailplus yelken takımına dahil olabilir, yarışın heyecanını ve keyfini yaşarsınız. Denizde geçirdiğiniz bir günün ertesinde ormanlar ve sahil yerleşimlerinin kültürünü tanıyabilir aktivitelere katılabilir, farklı lezzetleri tadabilir ya da sıcak güneş ve serin mavi suların koynunda geçirilen bir yaz gününün akşamında eğlence mekanlarında, konser ya da aktivitelerle eğlenebilir ve tüm bunları yelken yapmayı öğrenirken yaşayabilirsiniz.

Kendi teknenizin kaptanı olmak için istediğiniz boy ve tipte bir tekne kiralayabilir, denizlerin ötesinde berisinde güzel bir hafta sonu geçirebilir, yeni aldığınız teknenizde bilgi ve tecrübelerinizi arttırmak için size uygun eğitimler alabilir, Akdeniz’in farklı deniz kültürlerini yaşamak için İspanya, İtalya, Hırvatistan, Yunanistan denizlerinde hem eğitim alabilir hem de gezilere katılabilirsiniz.

Ve daha da ötesi, şayet günün birinde dünya turuna çıkmayı planlıyorsanız, size özel ve bilgi becerinize yönelik dünya turuna hazırlık eğitimleri alabilirsiniz.

Tüm bunların hepsini Sailplus ile gerçekleştirebilir, denizler dünyasının mavi günlerini heyecan ve keyif içinde yaşayabilirsiniz.

İyi bir yelkenci, sıkı bir denizci olabilir, denizler dünyasında yerinizi alabilirsiniz.

Doğru ve farklı eğitimler, birbirinden farklı, unutulmayacak deniz günleri için…

Sailplus… Plus Eğitimler

Telif Hakkı © 2024 Sail Plus.